YOGA CAMP

Spędź cudowny czas w oazie spokoju!

Wraca HIT ostatniego lata: sielankowy YOGA CAMP! W 2020 ponownie wybierzemy się do ostoi spokoju i głębokiego relaksu w sercu Polski. Spędzimy tam długie, niczym niezmącone godziny na praktyce jogi, medytacji, ćwiczeń oddechowych i spacerach przez ukwiecone pola. Będziemy liczyć żaby w stawie i gwiazdy na przejrzystym niebie, jeść zdrowe posiłki i pić aromatyczne napary ziołowe. Będzie błogo, sielsko i anielsko! W tym roku postanowiliśmy jeszcze bardziej dopasować wyjazd do Waszych oczekiwań i przygotowaliśmy dwa różne programy: Yoga Camp LEVEL1 i Yoga Camp LEVEL2!

21125571_1661648093847334_61285581635981

OCZYSZCZALNIA MIEJSCE: ostoja spokoju ukryta w brzozowym zagajniku otoczonym ukwieconymi łąkami, gdzie słychać tu tylko wiatr i latające trzmiele. Miejsce zaprojektowane i stworzone z myślą o głębokim, niczym niezmąconym relaksie i podróżach wgłąb siebie. Wiejska sielanka w minimalistycznym, designerskim wydaniu. Nasz raj w sercu Polski!

NASZA OAZA

Yoga Camp

Spędź cudowny czas w kontakcie z naturą i własnym ciałem. Będziemy dobrze się bawić, uczyć się asan praktykując codziennie jogę, jeść pyszne, zdrowe jedzenie i przede wszystkim dobrze się bawić ładując pozytywną energią!  

Czekają Cię dwa razy dziennie zajęcia jogi, w tym warsztaty, które nauczą Cię bezpiecznego wykonywania nowych asan, pomogą się rozciągnąć i zbudować siłę.

 

Oprócz tego oddamy się naturalnym metodą pielęgnacji skóry i wnętrza. Spędzimy czas w pięknym miejscu odnajdując oddech na łonie natury!

DLA KOGO? Zapraszamy osoby początkujące, jak również takie, które ćwiczą dłużej, ale nieregularnie. Potrzebujesz jedynie pozytywnego nastawienia oraz gotowości na nowe wyzwania! Na tym wyjeździe nauczysz się podstaw jogi i zakochasz w odkrywaniu możliwości swojego ciała i umysłu.

PLAN

DZIEŃ 1

Popołudniowy przyjazd. Pierwsza zapoznawcza praktyka jogi i wspólna kolacja. 

DZIEŃ 2

Poranna joga i rozdanie prezentów. Wspólny spacer po okolicy. Warsztaty: "Co to jest joga? Słowniczek jogina". Warsztaty: "Bezpieczne wygięcia w tył i otwieranie barków". Wieczór filmowy!

DZIEŃ 3

Poranna joga. Warsztaty: "Poznaj Czakry". Jogowe konsultacje indywidualne. Quiz: "Poznaj swoją Dosze". Warsztaty: "Mobilność w biodrach!". Wieczorna medytacja. 

DZIEŃ 4

Poranna joga Warsztaty: "Masaż twarzy i domowe kosmetyki". Sesja zdjęciowa dla chętnych. Wieczorna silnie rozciągająca joga. Ognisko!

DZIEŃ 5

Poranna joga i wyjazd.

JAK TO WYGLĄDAŁO W ZESZŁYM ROKU

CO I JAK

KIEDY

23-27.08.2020

CENA

1750 zł

CO JEST W CENIE

/noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienką

/PEŁNE wyżywienie: 3 posiłki dziennie

/ziołowy barek - napary dostępne przez cały dzień 

/zajęcia i warsztaty zgodnie z opisanym planem 

/indywidualne konsultacje jogowe

/jogowa sesja zdjęciowa

/wieczór filmowy

/kolacja w formie ogniska (jeśli pogoda pozwoli!)

/dużo ciszy, spokoju i czasu na znalezienie wewnętrznej harmonii

/paczka prezentów od marek wspierających nasz wyjazd

/ubezpieczenie turystyczne

A CO NIE

/dojazd na miejsce (Teresin pod Warszawą, niedaleko jest stacja kolejowa Seroki)

(w wiadomości dopisz koniecznie, o którym wyjeździe myślisz!)

IMG_2105.JPG

JUSTYNA POŁEĆ: Miłośniczka dobrego jedzenia i nauczyciel jogi, prowadzi zajęcia w Polsce i innych krajach. Kocha dzielić się autorskimi przepisami na zdrowe posiłki, bo wierzy, że kondycja organizmu jest połączona ze stanem umysłu. Napisała dwie książki o zdrowym (i pysznym!) odżywianiu, pisze teksty do magazynów i gości w programach telewizyjnych i radiowych. Na swoim kanale YT pokazuje, że joga, podróże i zdrowe jedzenie to klucz do dobrego życia. 

YOGA CAMP od JUSTDELICIOUSX

Kompletnie się tym nie przejmuj! Nasze podróże planujemy tak, by każdy się podczas nich odnalazł i czuł OK. Podobno jesteśmy fajnymi ludźmi, więc wierz nam: od pierwszej chwili wakacji poczujesz się, jakbyś podróżował ze swoją paczką ;). Wierzymy w to, że uśmiech przyciąga uśmiech, a jeden podróżniczo zakręcony umysł - kolejny, dlatego na naszej wyprawie poznasz innych zapaleńców, podróżników i głodomorów, którzy czerpią mnóstwo radości ze smakowania świata i nadają na tych samych falach, co Ty. Zupełnie nie ma więc znaczenia, czy jedziesz z kimś czy sam. Nasza już w tym broszka, żeby to były wakacje Twojego życia!

NIE MASZ Z KIM JECHAĆ?

WAŻNE

Wyjazd jest organizowany zgodnie z przepisami przez Biuro Podróży reprezentujące markę TRIPTAILORS.pl, wpisane do Rejestru Organizatorów Turystycznych pod numerem 1724 - to z nim podpiszecie umowę wyjazdu. TUTAJ możecie zapoznać się z pełną dokumentacją dotyczącą organizatora. My zaprojektowaliśmy dla TRIPTAILORS.pl ten wyjazd i będziemy podczas niego Waszymi pilotami.

Wyjazd organizowany przez

triptailors_OK_black.png