Nawet jeśli jesteś przekonany, że jesteś foodkrywcą, zapoznaj się z tymi ważnymi informacjami.

Kulinarne wyprawy, na które jeździmy, nie są jak wycieczki z katalogu - chcemy Cię ze sobą zabrać w podróż marzeń. Będzie lokalnie, autentycznie i smacznie, ale może być też ciężko. Nie podróżujemy w zbędnych luksusach, a plany mogą się niespodziewanie zmieniać - najważniejsze, to żeby nauczyć Cię jak najwięcej o kuchni i kulturze miejsca, które odwiedzamy. Jeśli nie brzmi to jak Twój wymarzony urlop, to może nie być wyjazd dla Ciebie.

Jesteśmy podróżniczo-kulinarnymi zapaleńcami - chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, doświadczeniem i pokażemy niezwykłe miejsca, ale jeśli szukasz książkowej wiedzy -  nie próbujemy zastąpić obszernego, drukowanego przewodnika. Skupiamy się na przeżyciach: Wojtek pokaże Ci ciekawe i dziewicze miejsca, do których rzadko trafiają turyści, a Filip przybliży kuchnię odwiedzanych krajów - opowiadając albo gotując razem z Tobą.

Nasze wyjazdy są organizowany zgodnie z przepisami przez Biuro Podróży reprezentujące markę TRIPTAILORS.pl, wpisane do Rejestru Organizatorów Turystycznych pod numerem 1724 - to z nim podpiszecie umowę wyjazdu. TUTAJ możecie zapoznać się z pełną dokumentacją dotyczącą organizatora. My zaprojektowaliśmy dla TRIPTAILORS.pl ten wyjazd i będziemy podczas niego Waszymi pilotami. 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości, napisz do nas!