To co, rzucamy wszystko i jedziemy w BIESZCZADY? Chodźcie, chodźcie, powłóczmy się po najdzikszym i najdalszym zakątku Polski! Wejdźmy na szczyty pięknych połonin, odkryjmy ruiny dawnych cerkwi oraz wsi, które kryją łemkowskie historie, zachwyćmy się niesamowitymi zachodami słońca i dziewiczą naturą i pooddychajmy głęboko i spokojnie świeżym, górskim powietrzem. Tego nam wszystkim dziś potrzeba - resetu totalnego!!

Total reset w Bieszczadach!

WĘDRÓWKA PO POŁONINIE CARYŃSKIEJ: piękna wycieczka falującym grzbietem połoniny - wyciśnie z Was soki, ale będzie warto, bo wędrówka Połoniną Caryńską uznawana jest za jedną z najładniejszych wycieczek bieszczadzkich. W skrócie: Ty, góra i natura! 

WĘDRÓWKA NA WIELKA RAWKĘ: idziemy! Na najwyższy szczyt pasma granicznego w Bieszczadach (1307 m.n.p.m.). To tu łączą się granice Polski, Słowacji i Ukrainy, więc bardziej na końcu Polski już się nie da ;). Panoramy Bieszczad powalą nas na kolana, a jak już się podniesiemy, pójdziemy odpoczywać do bacówki pod Małą Rawką. Bo nie spać w bacówce, to jak nie być w górach!

WYCIECZKA DO ZAPOMNIANYCH WSI: cofniemy się w czasie - zobaczycie dzikie i ukryte zakamarki, opuszczoną wieś, cerkiew i kościół, które opowiadają niełatwą, bieszczadzką historię. Dociera tu niewiele osób, więc w ciszy i spokoju zobaczycie, jak kiedyś wyglądały Bieszczady. Magiczne miejsce.

NOC W SCHRONISKU: dla górskich wyjadaczy - codzienność, dla żółtodziobów - mega przeżycie! Bądźmy żółtodziobami, rozłóżmy swoje śpiwory przy kominku i zagadujmy do obcych. Przeżyjmy coś fajnego!

SPA: najprzyjemniejsze po górskiej wędrówce? Masaż, sauna i jacuzzi! Naszym zdaniem nic nie wchodzi tak gładko po solidnym wysiłku. Have fun! [dostępność oferty SPA w hotelu zależy od regulacji dotyczących COVID-19]

W SKRÓCIE

logo lokalnie white.png

DZIEŃ 1 / Zaczynamy!

Przyjeżdżacie do Wetliny. Po zalogowaniu w naszym pensjonacie u podnóża górskiego szlaku pójdziemy na spacer po okolicy. Wieczorem czeka nas ognisko i kolacja powitalna! Szykujcie się na super czyste, gwieździste niebo - to będzie idealne zakończenie dnia!

DZIEŃ 2

Po śniadaniu wyjedziemy na górski szlak i ruszymy na Połoninę Caryńską. Czeka nas dzień po uszy w naturze, dziewicze widoki i piękne, bieszczadzkie krajobrazy. Po południu zejdziemy ze szlaku i wrócimy busem do pensjonatu. Czas na odpoczynek!

PLAN

DZIEŃ 3

Śniadanie, check-out i w drogę! Ruszymy z plecakami na jeden z najpiękniejszych bieszczadzkich szczytów – Wielką Rawkę. Rozpościera się stąd kosmicznie piękny widok na Słowację i Ukrainę. Po zdobyciu wzgórza zejdziemy do słynnego schroniska pod Małą Rawką, gdzie czeka nas wieczorna biesiada przy ognisku. Maty, śpiwory, długie rozmowy z innymi podróżnikami, z którymi będziemy dzielić schronisko, klimat gór 100%.  Będzie po góralsku i surowo, ale swojsko!

DZIEŃ 4

Zejdziemy ze szlaku i odkryjemy odrobinę inną twarz Bieszczad - w zapomnianej wsi w malowniczej dolinie Sanu, gdzie czas i historia się zatrzymały. To piękne i symboliczne miejsce, które na długo zapada w pamięć! Po południu czeka nas zasłużona, wychodzona nagroda: odpoczynek w cichym hotelu z kameralnym SPA. Nogi nam podziękują! A wieczorem, pod rozgwieżdżonym niebem, rozsiądziemy się wokół ogniska i pogadamy sobie o życiu. Albo o głupotach ;).

DZIEŃ 5

Powrót do domu.

wyjazd planujemy w datach poniżej, jeśli jednak sytuacja w kraju go uniemożliwi, będziemy szukać alternatywnych dat

KIEDY

20-24.09.2020

[jesteście paczką i chcecie zorganizować wyjazd w innym terminie? dajcie nam znać!]

CO JEST W CENIE

FOODKRYWANIE

/kolacja powitalna
/proste, lokalne, świeże śniadania

/degustacja lokalnego wina i trunków

/ognisko pożegnalne

WYCIECZKI

/całodniowa wycieczka po Połoninie Caryńskiej
/całodniowa wycieczka na Wielką Rawkę

/wycieczka do zapomnianej wsi nad Sanem

[w treści wiadomości wpisz wybrany termin!]

CENA

2000 zł

[5% przekazujemy w Waszym imieniu

bieszczadzkim ratownikom górskim]

DO TEGO

/2 noce w pensjonacie w pokojach 2-3 osobowych z łazienką

/1 noc w schronisku pod Małą Rawką (musicie mieć karimatę i śpiwór)

/1 noc w 3* hotelu SPA w pokojach 2 osobowych z łazienką

/transport busem do punktów według planu

/zestaw Foodkrywcy

/nasza pomoc i opieka na miejscu

/ubezpieczenie turystyczne i obowiązkowa składka na TFG

A CO NIE

/posiłki/przekąski na szlaku

/2 obiadokolacje po zejściu ze szlaku

/napoje do posiłków

/dojazd i powrót z Wetliny

CO I JAK

Kompletnie się tym nie przejmuj! Nasze podróże planujemy tak, by każdy się podczas nich odnalazł i czuł OK. Podobno jesteśmy fajnymi ludźmi, więc wierz nam: od pierwszej chwili wakacji poczujesz się, jakbyś podróżował ze swoją paczką ;). Wierzymy w to, że uśmiech przyciąga uśmiech, a jeden podróżniczo zakręcony umysł - kolejny, dlatego na naszej wyprawie poznasz innych zapaleńców, podróżników i głodomorów, którzy czerpią mnóstwo radości ze smakowania świata i nadają na tych samych falach, co Ty. Zupełnie nie ma więc znaczenia, czy jedziesz z kimś czy sam. Nasza już w tym broszka, żeby to były wakacje Twojego życia!

NIE MASZ Z KIM JECHAĆ?

Wyjazd jest organizowany zgodnie z przepisami przez Biuro Podróży reprezentujące markę TRIPTAILORS.pl, wpisane do Rejestru Organizatorów Turystycznych pod numerem 1724 - to z nim podpiszecie umowę wyjazdu. TUTAJ możecie zapoznać się z pełną dokumentacją dotyczącą organizatora. My zaprojektowaliśmy dla TRIPTAILORS.pl ten wyjazd i będziemy podczas niego Waszymi pilotami.

WAŻNE

NEWSLETTER

Zapisz się i nie przegap żadnego newsa ani promocji!

Wyjazd organizowany przez

triptailors_OK_black.png