Co powiecie na wspólne foodkrywanie PRAGI??? Czeska stolica to dużo więcej, niż świetny smażony ser z frytkami i tatarską omacką! To rewelacyjne piwo, świetna kawa, kraftowe czekolady, pachnące trdelniki i fusion kuchni tradycyjnej i nowoczesnej. Praga to niebywały miks: starego i tradycyjnego z nowym, dynamicznym i młodym - zobacz Pragę oczami naszymi i naszych czeskich przyjaciół! Zejdźmy z utartego szlaku, zapuśćmy się w boczne uliczki, wypijmy wino na kocu na trawie i przeżyjmy super fajny, majowy weekend. P{eace nad love! <3

CZESKI, TFU!, PRASKI FILM

ja lite-1.jpg

FILIP: Niespokojny duch, który rzucił pracę i wyruszył z plecakiem w roczną podróż dookoła świata. Odwiedził 53 kraje, jadł tarantule, pił kawę z żarzącym się węglem i na dwa dni został buddyjskim mnichem. Smakami z podróży dzieli się podczas warsztatów kulinarnych i spotkań podróżniczych. Bo nic nie daje więcej frajdy, niż smakowanie świata!

IMG_9015.jpg

WOJTEK: Żył w Pradze przez 3 lata i zna ją jak własną kieszeń. Od dziesięciu lat w nieustającej podróży. Mieszkał i pracował w różnych częściach świata, odwiedzając ponad 50 krajów. Zakochany w Tajlandii i Abchazji. Uzależniony od adrenaliny miłośnik gór, autor książki "Spotkania w Azji”. Promotor świadomego podróżowania i slow life w Polsce.

JEDZENIE: smażony ser, knedliki, gulasz, kawa, czekolada, ciastka, piwo i dużo, dużo więcej! Bo Praga smakuje jak porządna, nowoczesna metropolia.

ZABYTKI: najsłynniejsze zakamarki miasta, słynna wieża zegarowa w ratuszu, Most Karola, Zamek na Hradczanach, masa ciekawostek historycznych i znów: dużo, dużo więcej!

POZA UTARTYM SZLAKIEM: klimatyczne parki, kameralne zaułki, hipsterskie miejscówki i nowoczesne kawiarnie - miks, którego nie powstydziłby się żaden Prażanin!

REJS WEŁTAWĄ: bo miasto zawsze wygląda lepiej z perspektywy wody! Zwłaszcza wtedy, gdy na tej wodzie nakarmią i napoją <3

ZWIEDZANIE MIASTA Z PRZEWODNIKIEM: śmiesznych opowieści i ciekawostek historycznych nigdy za wiele!

WIZYTA W BROWARZE: piwo nigdzie nie smaluje tak, jak w browarze! A że przy okazji można się dowiedzieć, jak dokładnie powstaje... nie mamy nic przeciwko!

GASTRO TOUR: po najsmaczniejszych miejscówkach i pod dyktando praskiego ziomka - smacznie, lokalnie i totalnie po czesku! 

JAZZ NA WODZIE: zachód słońca w rytm jazzowego swingu - AAHAAAA! 

W PLANIE

KIEDY

28-31.05.2020

CENA

2299 zł + lot

CO JEST W CENIE

FOODKRYWANIE

/food tour po lokalnych knajpach z czeskim przewodnikiem

/piwo w browarze

/morawskie wino na pikniku

/czeski obiad na Wełtawie

/czeskie słodkości

/kawa, przekąski i typowy czeski obiad!

WYCIECZKI

/zwiedzanie zakamarków Pragi i Hradczan

/zwiedzanie starego miasta

/food tour w dzielnicy Mala Strana

/rejs panoramiczny 

/zwiedzanie browaru

/piknik w parku

/koncert jazzowy

DO TEGO

/noclegi w pokojach 2-osobowych (łazienki współdzielone)
/transport z lotniska

/wprowadzenie w świat kultury i kuchni czeskiej

/nasza pomoc i opieka na miejscu

/ubezpieczenie turystyczne i obowiązkowa składka na TFG

A CO NIE

/lot (ok. 400-600 zł)
/wyżywienia poza degustacjami i posiłkami podczas wycieczek

CO I JAK

Kompletnie się tym nie przejmuj! Nasze podróże planujemy tak, by każdy się podczas nich odnalazł i czuł OK. Podobno jesteśmy fajnymi ludźmi, więc wierz nam: od pierwszej chwili wakacji poczujesz się, jakbyś podróżował ze swoją paczką ;). Wierzymy w to, że uśmiech przyciąga uśmiech, a jeden podróżniczo zakręcony umysł - kolejny, dlatego na naszej wyprawie poznasz innych zapaleńców, podróżników i głodomorów, którzy czerpią mnóstwo radości ze smakowania świata i nadają na tych samych falach, co Ty. Zupełnie nie ma więc znaczenia, czy jedziesz z kimś czy sam. Nasza już w tym broszka, żeby to były wakacje Twojego życia!

NIE MASZ Z KIM JECHAĆ?

Wyjazd jest organizowany zgodnie z przepisami przez Biuro Podróży reprezentujące markę TRIPTAILORS.pl, wpisane do Rejestru Organizatorów Turystycznych pod numerem 1724 - to z nim podpiszecie umowę wyjazdu. TUTAJ możecie zapoznać się z pełną dokumentacją dotyczącą organizatora. My zaprojektowaliśmy dla TRIPTAILORS.pl ten wyjazd i będziemy podczas niego Waszymi pilotami.

WAŻNE

NEWSLETTER

Zapisz się i nie przegap żadnego newsa ani promocji!

Wyjazd organizowany przez

triptailors_OK_black.png