okładka.jpg

NOWY

EBOOK

“POLSKIE WOW - 28 miejsc na fajne mikrowycieczki” to zestaw naszych ulubionych polskich miejsc: hoteli, pensjonatów, agroturystyk, manufaktur i knajpek, w których uwielbiamy spędzać czas wolny od dalekich, azjatyckich wyjazdów. W których się odcinamy, odpoczywamy, ale czasem też czasem pracujemy, wymyślając kolejne podróże. To miejsca, które szczerze lubimy i polecamy naszym przyjaciołom - czyli również Wam.

Mamy wielką nadzieję, że “POLSKIE WOW” pomoże  Wam zaplanować fajną mikropodróż po naszej pięknej Polsce. Bawcie się dobrze!

TERAZ

28,00 zł

Kupując naszego ebooka chronisz przyrodę! 2 zł z każdego sprzedanego egzemplarza przekażemy organizacji zajmującej się ochroną natury.

Polskie WOW

"Nikt nie pokaże Wam Polski smaczniej, niż Filip i Wojtek. Ten pięknie wydany ebook to rozwiązanie naszych wszystkich dylematów: „gdzie by tu i co by tu w ten weekend?”. Polecam wszystkim, którzy lubią podróże ze smakiem i pomysłem oraz cenią sobie konkretne i sprawdzone podróżnicze inspiracje. Dla mnie rewelacja!"

Alex z Travel and Keep Fit

"Pięknie wydana, treściwa i zachęcająca do eksplorowania Polski publikacja. Idealna dla fanów mikropodróży spragnionych spędzenia czasu w miejscach z duszą i odkrywania lokalnych smaków.a"

Ola z bloga Esencja