Wyrwij się na weekend do jednego z najciekawszych miast w kraju! W Gdańsku stare łączy się z nowym, historia przeplata z alternatywą i rewolucją, a to wszystko tworzy przeinteresujący koktajl stylów, smaków i kolorów. Będziemy jeździć na rowerach, jeść w modnych knajpach, pić kraftowe piwo w stoczni i hipsterską kawkę we Wrzeszczu, a na koniec wyrwiemy się na leniwy piknik na plaży w Sopocie. Trochę historii i trochę zwiedzania, sporo jedzenia i niemało imprezowania! PS - rym aka “weekend idealny”.

Ogarnij Gdańsk!

JEDZENIE: lokalne smaczki w najfajniejszych, najmodniejszych i najciekawych miejscówkach!

SŁONY SPICHLERZ: kosmofoodowa przestrzeń w sercu Gdańska - niebanalna, ciekawa i turbosmaczna! Od Sasa do Lasa, czyli od kuchni kaszubskiej, po japońską.

WYCIECZKA ROWEROWA PO GDAŃSKU: czyli zabawa na dwóch kółkach - przeniesiecie się w czasie, zobaczycie awangardowe, przedwojenne kamienice, park ukryty w środku miasta i oldschoolową, postindustrialną stocznię. Miejscówka na nonalko browara idealna!

ODKRYWANIE WRZESZCZA: stare, ale jare walk & talk! Zobaczycie jedną z najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska, pełną hipsterskich kawiarni, wegańskich knajpek i krętych, brukowanych uliczek. Chwila na odsapnięcie? Przy kawie i lodach <3

100CZNIA: postindustrialna przestrzeń foodowo-imprezowa - live muza, DJie, tańce, hulańce, drinki i świetny street food!

PIKNIK NA PLAŻY W SOPOCIE: bo nie ma lepszego miejsca na kaszubskiego burgera i butelkę świeżej lemoniady!

W SKRÓCIE

logo lokalnie white.png

DZIEŃ 1

Musicie przyjechać wcześnie, bo zaczynamy z grubej rury! A tak na serio to od kawy i ciacha, żebyście mieli parę na rowerowe podrygi - zwiedzimy Gdańsk znany i nieznany, Stary, nowy, Dolny i górny! Między przedwojennymi kamienicami spróbujemy kaszubskiego śledzia, w Stoczni Gdańskiej - kraftowego piwa z lokalnego browaru, a w czadowym Słonym Spichlerzu zjemy lunch - polski, nadmorski albo całkiem od czapy (jest tu tajskie, meksykańskie, włoskie i chyba każde inne). Z kolei wieczorem - po błogim odpoczynku w naszej wygodnej bazie - wyskoczymy do postindustrialnej 100czni na drinki i streetfoodową kolację. Tańce  na powietrzu wskazane!

PLAN

DZIEŃ 2

Take your time, bo bufet śniadaniowy w Hiltonie to historia, która lubi się ciągnąć.... A jak się najecie, ruszymy do Wrzeszcza: jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdańska, miejscówki przemiłej, przeładnej i przeciekawej! Połazimy, posłuchamy, a jak się trochę zmęczymy, zjemy lody i doładujemy się kawą - przed wycieczką do Sopotu i milusim piknikiem na plaży. No bo serio, czy jest lepsze miejsce na kaszubskiego burgera niż bielutka, polska plaża??

wyjazd planujemy w datach poniżej, jeśli jednak sytuacja w kraju go uniemożliwi, będziemy szukać alternatywnych dat

KIEDY

11-12.07.2020

08-09.08.2020

29-30.08.2020

[jesteście paczką i chcecie zorganizować wyjazd w innym terminie? dajcie nam znać!]

CENA

997 zł

CO JEST W CENIE

FOODKRYWANIE

/kawa i ciacho na dobru start

/kawa i lody we Wrzeszczu

/kraftowe piwerko

/degustacja śledziowa

/piknik na plaży w Sopocie

WYCIECZKI

/rowerowe zwiedzanie Gdańska
/odkrywanie Wrzeszcza i wypad do Sopotu

DO TEGO

/nocleg w pokoju 2-os z łazienką (Hilton, 4*)

/wypas śniadanie

/wypożyczenie roweru

/przejazd do Sopotu i z powrotem

/zestaw Foodkrywcy

/pomoc i opieka pilota na miejscu

/ubezpieczenie turystyczne i obowiązkowa składka na TFG

A CO NIE

/1 x obiad i 2 x kolacja

/dojazd i powrót z Gdańska

[w treści wiadomości wpisz wybrany termin!]

CO I JAK

Kompletnie się tym nie przejmuj! Nasze podróże planujemy tak, by każdy się podczas nich odnalazł i czuł OK. Podobno jesteśmy fajnymi ludźmi, więc wierz nam: od pierwszej chwili wakacji poczujesz się, jakbyś podróżował ze swoją paczką ;). Wierzymy w to, że uśmiech przyciąga uśmiech, a jeden podróżniczo zakręcony umysł - kolejny, dlatego na naszej wyprawie poznasz innych zapaleńców, podróżników i głodomorów, którzy czerpią mnóstwo radości ze smakowania świata i nadają na tych samych falach, co Ty. Zupełnie nie ma więc znaczenia, czy jedziesz z kimś czy sam. Nasza już w tym broszka, żeby to były wakacje Twojego życia!

NIE MASZ Z KIM JECHAĆ?

Wyjazd jest organizowany zgodnie z przepisami przez Biuro Podróży reprezentujące markę TRIPTAILORS.pl, wpisane do Rejestru Organizatorów Turystycznych pod numerem 1724 - to z nim podpiszecie umowę wyjazdu. TUTAJ możecie zapoznać się z pełną dokumentacją dotyczącą organizatora. My zaprojektowaliśmy dla TRIPTAILORS.pl ten wyjazd i będziemy podczas niego Waszymi pilotami.

WAŻNE

NEWSLETTER

Zapisz się i nie przegap żadnego newsa ani promocji!

Wyjazd organizowany przez

triptailors_OK_black.png