FILIP

Współtwórca projektu FOODKRYWCY i autor najsmaczniejszego bloga o podróżach i jedzeniu GŁODNY ŚWIATA. Niespokojny duch, który rzucił pracę i wyruszył z plecakiem w roczną podróż dookoła świata. Odwiedził 53 kraje, jadł tarantule, pił kawę z żarzącym się węglem i na dwa dni został buddyjskim mnichem. Smakami z podróży dzieli się podczas warsztatów kulinarnych i spotkań podróżniczych. Bo nic nie daje więcej frajdy, niż smakowanie świata!

WOJTEK

Współtwórca projektu FOODKRYWCY. Od dziesięciu lat w nieustającej podróży. Mieszkał i pracował w różnych częściach świata, odwiedzając ponad 50 krajów. Zakochany w Tajlandii i Abchazji. Uzależniony od adrenaliny miłośnik gór, autor książki "Spotkania w Azji”. Promotor świadomego podróżowania i slow life w Polsce.

PATRYCJA

Autorka bloga TRAVELOVER. To pełna pasji i dobrej energii dziewczyna petarda! Z nią nigdy nie będziecie się nudzić, a jej spontaniczny styl podróżowania z plecakiem, gwarantuje Wam przygodę za przygodą! Jesteście na to gotowi?

JUSTYNA

Autorka bloga JUSTDELICIOUSX. To miłośniczka dobrego jedzenia i nauczyciel jogi, prowadzi zajęcia w Polsce i innych krajach. Kocha dzielić się autorskimi przepisami na zdrowe posiłki - bo kondycja organizmu jest połączona ze stanem umysłu!

GRZESIEK

Obywatel świata-w podróży odkąd pamięta . 7 szczęśliwych lat krążył po planecie na pokładzie statków, rok spędził za barem na plaży w Brazylii, kilka lat w Irlandii i tak dalej... Autor powieści "Miasto z morza mrocznych wrażeń" . Latem lokalny przewodnik zakochany w Trójmieście. Zimą Foodkrywca zakochany w Azji.

LANA

Pycholożka, certyfikowana specjalistka zajmująca się relacjami interpersonalnymi w związkach, nauczycielka jogi i medytacji. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu seksuologii, energii  międzyludzkiej i pogłębiania relacji. 

BARTEK

Filozof amator. Silnie uzależniony od pizzy i bliskiego kontaktu z naturą. Z wykształcenia geograf, z zawodu przewodnik, z pasji muzyk, a z natury człowiek ciekawy świata, ludzi i zjawisk. Miał okazję organizować festiwal jazzowy, grać w tamilskiej superprodukcji filmowej i doświadczyć Azji Południowo-Wschodniej przed epoką smartfonów.