Wskocz z nami na rowery na Bursztynowym Wybrzeżu! Odkryjemy najpiękniejsze i najmniej zurbanizowane miejsca w Polsce, dzikie leśne ścieżki i szerokie, piaszczyste plaże, które są jednymi z najpiękniejszych w Europie. Kto wie, może będziesz mieć szczęście i znajdziesz jakiś bursztyn! Będziemy jeść bałtyckie ryby, nadbałtyckie sery i lokalne smakołyki, a potem wdychać rześkie powietrze w sosnowym lesie. Oddajmy się w ręce natury!

Rowery, natura, Mierzeja!

JEDZENIE: rybne przysmaki i grillowane smakołyki - świeża, lokalna kuchnia TO JEST TO.

WYCIECZKA ROWEROWA DO KRYNICY MORSKIEJ: przemiła przygoda na dwóch kółkach! Ruszymy leśną ścieżką rowerową do najbardziej słonecznego miasta w Polsce, zatrzymamy się na dzikiej plaży, wejdziemy na punkt widokowy, odkryjemy kamienie graniczne Wolnego Miasta Gdańsk i skosztujemy wędzonej ryby. W skrócie: Ty, rower, jedzenie i natura 

REJS PO ZALEWIE WIŚLANYM: zobaczymy zalew z pokładu repliki XIX-wiecznej rybackiej łodzi, za sterami której stanie prawdziwy wilk morski - historie spod pokładu i słynne szanty w pakiecie!!

WYCIECZKA ROWEROWA DO REZERWATU KORMORANÓW: być na Mierzei i nie zobaczyć kormoranów, to jak nie być na Mierzei w ogóle! Z siodełek podejrzymy rezerwat i spokojne życie tych niezwykłych ptaków.

WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA DO REZERWATU MEWIA ŁACHA: damy nura w miejsce, które uformowała sama natura! Zobaczymy rezerwat, gdzie występuje ponad 240 gatunków ptaków i 340 gatunków roślin oraz miejsc, w którym Wisła łączy się z Bałtykiem. Może ktoś zechce zedrzeć łacha ;)?

W SKRÓCIE

logo lokalnie white.png

DZIEŃ 1 / Zaczynamy!

Przyjeżdżacie do Sztutowa. Po zalogowaniu w domkach ruszamy na spacer po pięknym lesie i szerokiej, piaszczystej plaży - kąpiel opcjonalna! Następnie czeka nas uczta w tradycyjnej restauracji, której właściciele od pokoleń karmią ludzi na Mierzei Wiślanej. Idealne zakończenie dnia!

DZIEŃ 2

Po śniadaniu odkryjecie na rowerach ukryte skarby Półwyspu. Począwszy od pustych plaż, przez piękne miejsce widokowe, po pozostałości po wojnie ukryte głęboko w gęstym lesie. Spróbujemy bałtyckich ryb i zwiedzimy Krynicę Morską. To najdłuższy i najbardziej napakowany dzień naszego wyjazdu, ale będzie-pan-zadowolony!

PLAN

DZIEŃ 3

I leniwa, spokojna wycieczka rowerami do Kątów Rybackich i Kobylej Kempy. Zobaczymy hipnotyzujące żuławskie krajobrazy, most 4 Pancernych oraz Muzeum Mierzei Wiślanej, a w Kątach Rybackich wybierzemy się na rejs łodzią i spróbujemy wędzonej ryby. Będzie też fish & chips w żuławskim wydaniu! A z pełnymi brzuchami udamy się w magiczną podróż po rezerwacie kormoranów.

DZIEŃ 4

Gdzie najlepiej podglądać przyrodę? W Mewich Łachach! Do ujścia Wisły do Bałtyku dotrzemy przyjemną leśną ścieżką, z przerwą na krótką przeprawą promem. Odkryjemy zupełnie nowy świat przyrody ukryty na samym, samiutkim koniuszku Wisły! A po wszystkim porządnie pogrillujemy, w końcu sezon w pełni!

DZIEŃ 5

Powrót do domu.

wyjazd planujemy w datach poniżej, jeśli jednak sytuacja w kraju go uniemożliwi, będziemy szukać alternatywnych dat

KIEDY

27-31.08.2020

03-07.09.2020

CENA

1799 zł 1499 zł

[jesteście paczką i chcecie zorganizować wyjazd w innym terminie? dajcie nam znać!]

CO JEST W CENIE

FOODKRYWANIE

/kolacja powitalna
/2 degustacje ryb i przysmaków bałtyckich

/3 obiady w lokalnych restauracjach

/grill pożegnalny

WYCIECZKI

/wycieczka rowerowa do Krynicy Morskiej
/wycieczka rowerowa do Kobylej Kempy i rezerwatu kormoranów

/rejs łodzią po Zalewie Wiślanym

/wstęp do Muzeum Zalewu Wiślanego

/rowerowa wycieczka do rezerwatu Mewia Łacha

DO TEGO

/noclegi w drewnianych domkach na skraju lasu: w każdym 2 sypialnie (łóżko podwójne oraz 2 łóżka pojedyncze), łazienka, pokój dzienny i kuchnia

/wypożyczenie roweru

/zestaw Foodkrywcy

/nasza pomoc i opieka na miejscu

/ubezpieczenie turystyczne i obowiązkowa składka na TFG

A CO NIE

/śniadania (można przyrządzić w domku)

/2 kolacje

/napoje do posiłków

/dojazd i powrót ze Sztutowa

[w treści wiadomości wpisz wybrany termin!]

CO I JAK

Kompletnie się tym nie przejmuj! Nasze podróże planujemy tak, by każdy się podczas nich odnalazł i czuł OK. Podobno jesteśmy fajnymi ludźmi, więc wierz nam: od pierwszej chwili wakacji poczujesz się, jakbyś podróżował ze swoją paczką ;). Wierzymy w to, że uśmiech przyciąga uśmiech, a jeden podróżniczo zakręcony umysł - kolejny, dlatego na naszej wyprawie poznasz innych zapaleńców, podróżników i głodomorów, którzy czerpią mnóstwo radości ze smakowania świata i nadają na tych samych falach, co Ty. Zupełnie nie ma więc znaczenia, czy jedziesz z kimś czy sam. Nasza już w tym broszka, żeby to były wakacje Twojego życia!

NIE MASZ Z KIM JECHAĆ?

Wyjazd jest organizowany zgodnie z przepisami przez Biuro Podróży reprezentujące markę TRIPTAILORS.pl, wpisane do Rejestru Organizatorów Turystycznych pod numerem 1724 - to z nim podpiszecie umowę wyjazdu. TUTAJ możecie zapoznać się z pełną dokumentacją dotyczącą organizatora. My zaprojektowaliśmy dla TRIPTAILORS.pl ten wyjazd i będziemy podczas niego Waszymi pilotami.

WAŻNE

NEWSLETTER

Zapisz się i nie przegap żadnego newsa ani promocji!

Wyjazd organizowany przez

triptailors_OK_black.png