#MALEZJAna100pro

Malezja na GŁODA, Malezja na PRZYGODĘ ŻYCIA, Malezja na CHILOUT, Malezja na ODPIĘCIE WROTEK, Malezja na RESET, Malezja na GRUBO, Malezja na WOLNOŚĆ, czyli po prostu #MALEZJAna100pro! Jedź z nami do najbardziej zakręconego kraju Azji i przeżyj wakacje swojego życia!

Filip / Głodny Świata 

W SKRÓCIE

KUALA LUMPUR: nowoczesne drapacze chmur, słynne wieże Petronas Towers, pyszne targi nocne i knajpy ze świetną kuchnią indyjską, chińską i malezyjską.

MALAKKA: wpisane na listę UNESCO najstarsze malezyjskie miasto, postkolonialne ruiny, kolorowe uliczki oraz najlepszy w Malezji kokosowe shake! 

CAMERON HIGHLANDS: wschód słońca nad pachnącą plantacją herbaty, gęsty Mossy Forest - porośnięty mchem, paprociami i dzikimi orchideami las, degustacja herbaty

i herbacianych ciasteczek w fabryce największego producenta herbaty w kraju.

GEORGE TOWN: niekwestionowana stolica street foodu i street artu, pyszne, piękne i niezwykle fotogeniczne jedzenie oraz bar, do którego wchodzi się przez lodówkę!

LANGKAWI: błogi relaks pod palmami!

Malezja-12.jpg

GŁODNY ŚWIATA: jedno jest pewne - jeśli on jest w pobliżu, głodu nie zaznacie! Filip Turowski odkrywa smak świata i to dosłownie. Prowadzi lekcje gotowania w Azji, uczy, inspiruje i dużo je, czego po nim nie widać! Malezję zna jak własną kieszeń.

PLAN

DZIEŃ 0 / Wylatujemy do Malezji 

DZIEŃ 1 i 2 / Kuala Lumpur 

Co odpręża lepiej niż świetne jedzenie? Dlatego pierwszego wieczoru po przylocie zabierzemy Was na nocny targ pełen smaków, aromatów i ciekawych kadrów. Następnego dnia poznamy KL bliżej: nastawcie się na dużo chodzenia, pstrykania, jedzenia i na masę ciekawych opowieści: to miasto #na100pro!

DZIEŃ 3 i 4 / Malakka

Czas na kolorową Malakkę! Pokażemy Wam najciekawsze murale i zabierzemy do knajpek, gdzie spróbujecie pysznych dań kuchni Nyonya (czyli mieszanki chińsko-malezyjskiej), fotogenicznych malezyjskich zup i najlepszych w

Malezji koktajli kokosowych. A zakończymy to wszystko ucztą hot pot (zobacz koniecznie w filmie poniżej!) i leniuchowaniem nad basenem. W końcu to #malezjanaRELAKS!

DZIEŃ 5 i 6 / Cameron Highlands

Cameron Highlands to miejsce wyjątkowe: jest tu nie tylko bajecznie, ale też chłodniej niż w innych częściach kraju - odetchniecie więc trochę od azjatyckiego upału! Zobaczymy piękny wschód słońca nad soczystymi krzewami herbaty, pierwotny las Mossy Forest i spróbujemy ciasteczek z herbatą, podziwiając ciągnące się po horyzont zielone krzewy. 

DZIEŃ 7-8 / George Town

Stolica wyspy Penang to turbo miejsce, które słynie na cały świat ze street artu i OBŁĘDNEGO street foodu. Spróbujemy tu mnóstwa klasycznych dań z Malezji, większość z nich obfotografujemy i wrzucimy do internetów, a między posiłkami odwiedzimy świątynie różnych religii, które się tu mieszają. Na koniec skoczymy na wystrzałowe koktajle do ukrytego baru, do którego wchodzi się... przez lodówkę!

DZIEŃ 9-11 / Langkawi

Wsiądziemy na prom i popłyniemy do raju: wylegiwać się pod palmami, popijać mojito i podjadać egzotyczne owoce. To będzie słodkie lenistwo #na100pro!

DZIEŃ 12 / Wracamy do domu

Pożegnamy się z kolorową Malezją i pełni wspomnień wrócimy do Warszaw - niestety :). To był urlop #na100pro!

*plan jest ramowy i wyjątkowych sytuacjach może ulec zmianie

ZOBACZ!

Jak wyglądają nasze tripy do Malezji!

CO I JAK

KIEDY

lato 2020

CENA

5400 zł + lot (ok. 2300 zł)

CO JEST W CENIE

FOODKRYWANIE

/zwiedzanie Kuala Lumpur

/zwiedzanie Malakki 

/wycieczka na plantacje herbaty w Cameron Highlands

/zwiedzanie Georgetown

/przeczadowa lekcja gotowania

/degustacje i przygoda z malezyjskim street foodem!

WIEDZA

/szkolenie na temat Instagrama

/szkolenie z obróbki foto

/warsztaty foto

DO TEGO

/noclegi 

/5 śniadań

/wszystkie transfery

/ubezpieczenie turystyczne i obowiązkowa składka na TFG

/pomoc i opieka pilotów na miejscu

/paczka prezentów od marek wspierających naszą wyprawę

A CO NIE

/przelot

/wyżywienie (poza częścią śniadań, degustacjami street food i obiadem na lekcji gotowania)

Kompletnie się tym nie przejmuj! Nasze podróże planujemy tak, by każdy się podczas nich odnalazł i czuł OK. Podobno jesteśmy fajnymi ludźmi, więc wierz nam: od pierwszej chwili wakacji poczujesz się, jakbyś podróżował ze swoją paczką ;). Wierzymy w to, że uśmiech przyciąga uśmiech, a jeden podróżniczo zakręcony umysł - kolejny, dlatego na naszej wyprawie poznasz innych zapaleńców, podróżników i głodomorów, którzy czerpią mnóstwo radości ze smakowania świata i nadają na tych samych falach, co Ty. Zupełnie nie ma więc znaczenia, czy jedziesz z kimś czy sam. Nasza już w tym broszka, żeby to były wakacje Twojego życia!

NIE MASZ Z KIM JECHAĆ?

WAŻNE

Wyjazd jest organizowany zgodnie z przepisami przez Biuro Podróży reprezentujące markę TRIPTAILORS.pl, wpisane do Rejestru Organizatorów Turystycznych pod numerem 1724 - to z nim podpiszecie umowę wyjazdu. TUTAJ możecie zapoznać się z pełną dokumentacją dotyczącą organizatora. My zaprojektowaliśmy dla TRIPTAILORS.pl ten wyjazd i będziemy podczas niego Waszymi pilotami.

Wyjazd organizowany przez

triptailors_OK_black.png