LAOS - przygoda w dżungli!

A gdyby tak... oderwać się od świata i zapomnieć o cywilizacji? Zaszyć się w gęstej dżungli i godzinami obserwować przyrodę i chmury sunące wolno po niebie? LAOS jest jak reset totalny! Wyrusz z nami do jednego z najbardziej dziewiczych i nieodkrytych krajów Azji Południowo-Wschodniej po prawdziwą przygodę, świeże, egzotyczne smaki i niezapomniane wakacje Twojego życia. Proste!

W SKRÓCIE

LAOS: jeden z ostatnich bastionów nietkniętej, dzikiej przyrody!

WIENTIAN: stolica kraju z zabytkowymi świątyniami i słynną, złotą pagodą.

PARK NARODOWY NAM KADING: dżungla, jaskinie i wodospady! 

VANG VIENG: pływanie w Mekongu, loty balonem i rowerowe wycieczki przez pola ryżowe!

LUANG PRABANG: najbardziej urocze miasteczko Laosu - kolonialna architektura, piękne świątynie, najlepsze bagietki w kraju, laotańska lekcja gotowania i słynne jaskinie Pak Ou! 

PLAN

DZIEŃ 0 / Wylatujecie z Polski

DZIEŃ 1 / Wientian

Podróż Was pewnie trochę wymęczy, ale spokojnie! Zabierzemy Was na pyszną, laotańską kolację, podczas której dowiecie się, jak pomagać z głową - Laos jest biednym krajem, więc wspieranie instytucji dobroczynnych jest szczególnie ważna. A taka jest nasza ulubiona restauracja! 

DZIEŃ 2 / Wientian

Pokażemy Wam najpiękniejsze miejsca w stolicy, a potem udamy się w podróż do... głuszy. Serio! Zaszyjemy się na tropikalnym odludziu w nieziemskiej przyrodzie laotańskiego Parku Narodowego!

DZIEŃ 3 - 4 / Nam Kading

To czas, kiedy będziecie mogli poczuć miętę do dzikiej, laotańskiej przyrody! Popływamy kajakami, wpław w rzece, pobujamy się w hamakach i wejdziemy do jednej z największych dzikich jaskiń w Laosie. Uwaga:l to jest miejsce totalnie UNPLUGGED! 

DZIEŃ 5 - 6 / Vang Vieng

Pora ruszać na Północ! A przy okazji sprawdzić swoją cierpliwość i poszukać zen podczas powolnej podróży laotańskimi bezdrożami. Przemieszczanie się po Laosie jest wymagające, więc przyjemny basen w hotelu i rześki Mekong pod jego oknami bardzo się Wam przydadzą! Będą też rowery, pola ryżowe i dużo soczystej przyrody!

DZIEŃ 7 - 10 / Luang Prabang

Halo najbardziej urokliwe miasteczko Laosu, jesteśmy!  Tu posmakujecie lokalnego życia na 100%: podczas wieczornych wypadów po street food na nocnym targu i smacznej lekcji gotowania,  podczas hikingu w dżungli i wycieczki do słynnych jaskiń Pak Ou (w których mieszkańcy składają od lat setki posążków Buddy) i wreszcie podczas spokojnych chwil głębokiego chilloutu nad naszym uroczym basenem. No i będą też przywleczone kiedyś przez francuzów bagietki, bo tu są najlepsze bagiety w całym Laosie. Yeah!

DZIEŃ 11 / Wracamy do domu

Po ostatnim śniadaniu pożegnamy się z Laosem i pełni błogiego spokoju wylecimy do Polski.

*plan jest ramowy i wyjątkowych sytuacjach może ulec zmianie

CO I JAK

KIEDY

nowa data wkrótce

CENA

5999 zł + loty

CO JEST W CENIE

FOODKRYWANIE

/kolacja degustacyjna w Wientianie

/smakowanie streetfoodu

/lekcja gotowania w Luang Prabang

ATRAKCJE

/zwiedzanie Wientianu

/spływ kajakowy w Nam Kading

/wycieczka do jaskiń w Nam Kading

/wycieczka rowerowa w Vang Vieng

/zwiedzanie Luang Prabang

/całodniowy hiking w dżungli do górskiej wioski i wodospadu w Luang Prabang

/wycieczka do jaskiń Pak Ou

DO TEGO

/noclegi w pokojach 2-osobowych

/śniadania

/zestaw FOODKRYWCY

/ubezpieczenie i obowiązkowa składka na  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

/transfery

/nasza pomoc i opieka na miejscu

A CO NIE

/loty

/dodatkowe wycieczki i atrakcje nie wymienione w planie

/obiady i kolacje (ok. 15-25 zł/posiłek)

Kompletnie się tym nie przejmuj! Nasze podróże planujemy tak, by każdy się podczas nich odnalazł i czuł OK. Podobno jesteśmy fajnymi ludźmi, więc wierz nam: od pierwszej chwili wakacji poczujesz się, jakbyś podróżował ze swoją paczką ;). Wierzymy w to, że uśmiech przyciąga uśmiech, a jeden podróżniczo zakręcony umysł - kolejny, dlatego na naszej wyprawie poznasz innych zapaleńców, podróżników i głodomorów, którzy czerpią mnóstwo radości ze smakowania świata i nadają na tych samych falach, co Ty. Zupełnie nie ma więc znaczenia, czy jedziesz z kimś czy sam. Nasza już w tym broszka, żeby to były wakacje Twojego życia!

NIE MASZ Z KIM JECHAĆ?

WAŻNE

Wyjazd jest organizowany zgodnie z przepisami przez Biuro Podróży reprezentujące markę TRIPTAILORS.pl, wpisane do Rejestru Organizatorów Turystycznych pod numerem 1724 - to z nim podpiszecie umowę wyjazdu. TUTAJ możecie zapoznać się z pełną dokumentacją dotyczącą organizatora. My zaprojektowaliśmy dla TRIPTAILORS.pl ten wyjazd i będziemy podczas niego Waszymi pilotami.

Wyjazd organizowany przez

triptailors_OK_black.png