#MALEZJAna100pro

Malezja na GŁODA, Malezja na PRZYGODĘ ŻYCIA, Malezja na CHILOUT, Malezja na ODPIĘCIE WROTEK, Malezja na RESET, Malezja na GRUBO, Malezja na WOLNOŚĆ, czyli po prostu #MALEZJAna100pro! Jedź z nami do najbardziej zakręconego kraju Azji i przeżyj wakacje swojego życia!

Patrycja / Travelover

Filip / Głodny Świata 

W SKRÓCIE

KUALA LUMPUR: nowoczesne drapacze chmur, słynne wieże Petronas Towers, pyszne targi nocne i knajpy ze świetną kuchnią indyjską, chińską i malezyjską.

MALAKKA: wpisane na listę UNESCO najstarsze malezyjskie miasto, postkolonialne ruiny, kolorowe uliczki oraz najlepszy w Malezji kokosowe shake! 

CAMERON HIGHLANDS: wschód słońca nad pachnącą plantacją herbaty, gęsty Mossy Forest - porośnięty mchem, paprociami i dzikimi orchideami las, degustacja herbaty

i herbacianych ciasteczek w fabryce największego producenta herbaty w kraju.

GEORGE TOWN: niekwestionowana stolica street foodu i street artu, pyszne, piękne i niezwykle fotogeniczne jedzenie oraz bar, do którego wchodzi się przez lodówkę!

LANGKAWI: błogi relaks pod palmami!

IMG_9015.jpg

TRAVELOVER: Patrycja Jaskot to pełna pasji i dobrej energii dziewczyna petarda! Z nią nigdy nie będziecie się nudzić, a jej spontaniczny styl podróżowania z plecakiem, gwarantuje Wam przygodę za przygodą! Jesteście na to gotowi?

GŁODNY ŚWIATA: jedno jest pewne - jeśli on jest w pobliżu, głodu nie zaznacie! Filip Turowski odkrywa smak świata i to dosłownie. Prowadzi lekcje gotowania w Azji, uczy, inspiruje i dużo je, czego po nim nie widać! Malezję zna jak własną kieszeń.

PLAN

DZIEŃ 1 / Wylatujemy do Malezji 

DZIEŃ 2 i 3 / Kuala Lumpur 

Co odpręża lepiej niż świetne jedzenie? Dlatego pierwszego wieczoru po przylocie zabierzemy Was na nocny targ pełen smaków, aromatów i ciekawych kadrów. Następnego dnia poznamy KL bliżej: nastawcie się na dużo chodzenia, pstrykania, jedzenia i na masę ciekawych opowieści: to miasto #na100pro!

DZIEŃ 4 i 5 / Malakka

Czas na kolorową Malakkę! Pokażemy Wam najciekawsze murale i zabierzemy do knajpek, gdzie spróbujecie pysznych dań kuchni Nyonya (czyli mieszanki chińsko-malezyjskiej), fotogenicznych malezyjskich zup i najlepszych w

Malezji koktajli kokosowych. A zakończymy to wszystko ucztą hot pot (zobacz koniecznie w filmie poniżej!) i leniuchowaniem nad basenem. W końcu to #malezjanaRELAKS!

DZIEŃ 6 i 7 / Cameron Highlands

Cameron Highlands to miejsce wyjątkowe: jest tu nie tylko bajecznie, ale też chłodniej niż w innych częściach kraju - odetchniecie więc trochę od azjatyckiego upału! Zobaczymy piękny wschód słońca nad soczystymi krzewami herbaty, pierwotny las Mossy Forest i spróbujemy ciasteczek z herbatą, podziwiając ciągnące się po horyzont zielone krzewy. 

ZOBACZ!

Jak wygląda Malakka.

CO I JAK

KIEDY

03-16.02.2019

CO JEST W CENIE

/noclegi 

/wszystkie transfery

/ubezpieczenie turystyczne i obowiązkowa składka na TFG

/wycieczka na plantacje herbaty w Cameron Highlands

/lekcja gotowania

/tona wiedzy na temat Instagrama i obróbki foto

/przygoda z malezyjskim street foodem

/mega paczka prezentów od marek wspierających naszą wyprawę i FOODKRYWCÓW

/nasza pomoc i opieka na miejscu

CENA BLACK WEEK do 02.12

4299 zł + lot (ok. 2500 zł)

A CO NIE

/przelot (płacicie za bilety lotnicze, ale pomożemy Wam jak kupić)

/część wyżywienia (za niektóre posiłki płacicie sami)

Kompletnie się tym nie przejmuj! Nasze podróże planujemy tak, by każdy się podczas nich odnalazł i czuł OK. Podobno jesteśmy fajnymi ludźmi, więc wierz nam: od pierwszej chwili wakacji poczujesz się, jakbyś podróżował ze swoją paczką ;). Wierzymy w to, że uśmiech przyciąga uśmiech, a jeden podróżniczo zakręcony umysł - kolejny, dlatego na naszej wyprawie poznasz innych zapaleńców, podróżników i głodomorów, którzy czerpią mnóstwo radości ze smakowania świata i nadają na tych samych falach, co Ty. Zupełnie nie ma więc znaczenia, czy jedziesz z kimś czy sam. Nasza już w tym broszka, żeby to były wakacje Twojego życia!

NIE MASZ Z KIM JECHAĆ?

WAŻNE

Ten wyjazd jest organizowany przez QBEK Studio Fotograficzne, które jest biurem podróży specjalizującym się w wyprawach fotograficznych - to z nim podpiszecie umowę i jemu zapłacicie za wyjazd. Na TEJ stronie możecie zapoznać się z jego opisem i dokumentacją. My zaprojektowaliśmy dla QBKA ten wyjazd i będziemy podczas niego Waszymi pilotami (bądź jeden z nas). A dlaczego biuro podróży specjalizujące się w foto? Bo Malezja jest tak piękna i fotogeniczna (jej jedzenie też!), że szkoda byłoby nie wykorzystać jej potencjału i nie podzielić się z Wami naszymi tipami na fajne fotki z wakacji. TU możecie zobaczyć, jakie zdjęcia przywieziecie do domu. 

Wyjazd organizowany przez